گروه هنری موج مهربانی موسسه خیریه کلبه مهربانی در رادیو ایران

گروه نمایش موج مهربانی موسسه خیریه کلبه مهربانی با مدیریت مجید اوجاقلو (نویسنده رادیو ایران) در یک اردوی آموزشی _کاری مهمان رادیو ایران شد.

 گروه نمایش موج مهربانی که متشکل از معلولین توانمند و اعضای هنرمند کمیته جوانان کلبه مهربانی است در راستای همکاری با رسانه ملی راهی تهران شد تا صدای مهربانی و تلاش و همت همیاران و توان یابان موسسه خیریه کلبه مهربانی از رادیو ملی ایران مخابره شود.

 محمدگرجی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کلبه مهربانی گفت: در این اردوی یک روزه اهالی کلبه در استدیو شماره ۸ صدای جمهوری اسلامی ایران حضوریافتند و به تبادل نظر گفتگو و پرسش و پاسخ با هنرمندان برنامه پرمخاطب کوی نشاط رادیو ایران پرداختند.

گرجی افزود: ایمان آرزه یکی از بهترین گوینده های ورزشی رادیو ایران از مازندران به تهران آمد تا آرزوی چندین ساله یکی از طرفدارانش که عضو گروه هنرمندان کلبه مهربانی است محقق شود.

ایمان آرزه گوینده ورزشی رادیو ایران از هنرمندان کلبه مهربانی درخواست کرد که: در یک آیتم سه دقیقه ای ثابت هر پنج شنبه بخشی از برنامه ورزشی رادیو ایران را اجرا کنند.

در حاشیه این دیدار حسین معتمد هاشمی به جمع هنرمندان کلبه مهربانی آمد تا علاقه مندان به گویندگی ورزشی از تجارب او بهره مند شوند.

ابوالفضل آقاخانی (مجری شبکه دو وپنج) ؛ استاد حسینیان و استاد امیر پارسی از پیشکسوتان عرصه رادیو، فرهاد بشارتی و مینا نوروزی(بازیگر سینما وتلویزیون ورادیو)  تورج نصر(گوینده) و دیگر بزرگان و هنرمندان رادیو ایران درنشستی جداگانه بامدیر روابط عمومی کلبه مهربانی وعده همکاری با این موسسه خیریه را دادند و از توانمندی معلولین توانمند کلبه مهربانی سخن گفتند.

در ادامه هنرمندان زنجانی کلبه مهربانی بخشی از آیتم برنامه کوی نشاط را اجرا کردند. به گونه ای که ابوالفضل آقاخانی (مجری صداوسیما) از هنر تعدادی از هنرمندان کلبه مهربانی به وجد آمد و بغص کرد و گفت : شما بی نظیر هستید.

موسسه خیریه کلبه مهربانی با کمک هنرمندان بومی و ملی در مسیر هنر درمانی و ایجاد امید و انگیزه اولین گروه نمایش ترکیبی از اعضای توانمند معلولین استان و جوانان هنرمند را  تشکیل داده و قرار بر این است که برنامه های فرهنگی در سطح ملی اجرا شود.

لینک خبر در باشگاه خبرنگارن جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *