توسط خیرین و دانشگا هیان؛

 پویش بزرگ ورزشی “با هم بپریم” در زنجان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کلبه مهربانی توسط خیرین موسسه خیریه کلبه مهربانی و دانشگاهیان استان زنجان پویش بزرگ ورزشی با هم بپریم” آغاز شد.
گرجی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کلبه مهربانی گفت: اولین ورزش صبحگاهی موسسه خیریه کلبه مهربانی زنجان با هدف ایجاد امید و انگیزه در راستای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت موسسه روز جمعه هشتم شهریور ماه ۹۸ با حضور خیرین ، مردم ، اساتید و دانشجویان آموزشکده فنی و حرفه ای سما زنجان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان و دانشگاه پیام نور زنجان برگزار شد.
محمد گرجی افزود: این برنامه ورزشی تحت عنوان پویش “با هم بپریم” که قرار است هرجمعه ساعت ۸ صبح در محل بازارچه خیریه کلبه مهربانی زنجان واقع در کوی الهیه برگزار شود در جمعه ای که گذشت میزبان جناب آقای حسین سلطانی از دانشجویان آموزشکده فنی و حرفه ای سمای زنجان بود که از قهرمانان پرافتخار جهان در رشته وزنه برداری هستند.
در ادامه حسین سلطانی نایب قهرمان وزنه برداری جوانان جهان از اهمیت انگیزه و خود انگیزشی در مسابقات جهانی سخن گفت و در ادامه این موضوع را به زندگی عامیانه بسط داد و افزود معلولین توانمند زیادی را می شناسم که کارهای بزرگی انجام داده اند و تنها دلیل موفقیت شان امید و انگیزه بوده است.
در این مراسم متین دشتی از فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی آموزشکده فنی و حرفه ای سما زنجان که مدتی است مسئولیت کمیته ورزش موسسه خیریه کلبه مهربانی را عهده دار است در جمع ورزشکاران گفت: این برنامه ورزشی آغازی است برای یک پویش بزرگ ملی که همراهی و یاری مردم و مسئولین را در راستای تساوی و دوری از نگاه ترحم به معلولین خواهد داشت و ما قصد داریم معلولین و سایر اقشار جامعه در کنار هم ورزش کنند و ورزش علاوه بر سلامت روحی و جسمانی بهانه یک دورهمی اجتماعی خواهد بود که معلولین را وارد بطن جامعه می کند.
مهمان ویژه دیگر این برنامه دکتر صفوی (معاون سابق سازمان فرهنگی واجتماعی شهرداری زنجان وعضو هیات امنای کلبه مهربانی ) بود که از تلاش خیرین و هیات مدیره کلبه قدردانی کرد و گفت: همه شهرها روزی دیوار مهربانی داشتند و آرام آرام از خاطره ها پاک شد اما زنجان به همت خیرین دیوار مهربانی اش تبدیل به موسسه ای پویا تحت عنوان کلبه مهربانی شد و توسعه روند کاری این مجموعه با حضور جوانان قابل تقدیر است.
جمعه های ورزشی کلبه مهربانی هرهفته جمعه ساعت ۸ صبح با شعار” باهم بپریم “در محل بازارچه خیریه کلبه مهربانی درکوی الهیه برگزار خواهد شد”

 

 

 

لینک خبر در خبرگزاری آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *