مؤسسه خیریه «کلبۀ مهربانی» با مدال دانشجوی آموزشکده فنی و حرفه‌ای سمای زنجان طلایی شد.

 محمدرضا باقری دانشجوی رشته تربیت بدنی آموزشکده فنی و حرفه‌ای  سمای زنجان و عضو کمیته جوانان مؤسسه خیریه کلبه مهربانی مدال طلایی رنگ مسابقات کشوری رشته بدمینتون را که در اراک برگزار شد به کلبه مهربانی اهدا کرد تا انگیزه و امید و الگویی باشد بر ورزشکاران و جوانان خوب سرزمین مادری که به جمع خیّران و  اهالی کلبه مهربانی بپیوندند.

باقری که پیش از این چند مدال نقره خود را هم به مؤسسه خیریه کلبه مهربانی اهدا کرده بود  به خبرنگار آنا گفت: برای رسیدن به این مدال‌ها زحمت کشیده‌ام، مدتی به‌علت تصادف آسیب شدیدی دیدم که توسط تیم پزشکی از ادامه ورزش حرفه‌ای منع شدم؛ اما هیچ‌وقت دست از تلاش برنداشتم و با دعاهای خانواده‌های زیرپوشش مؤسسه و دخیل افتادن به پای اربابم امام حسین(ع) مجدداً به میدان‌های ورزشی برگشته و مقام نخست دونفره بدمینتون کشور را کسب کردم.

وی افزود: مدتی که همراه دوستان در کلبه مهربانی هستم، همیشه از این جمع مهربان آموخته‌ام که خوب باشم و خوب زندگی کنم. قطعاً حضور جوانان فعالی که هر کدامشان در عرصه‌های علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی و … پیشتاز هستند، کلبه مهربانی را در مسیر رسیدن به اهدافش کمک خواهد کرد.

دانشجوی تربیت بدنی سمای زنجان افزود: کمیته ورزش مؤسسه در نظر دارد از هفته آینده برنامه ورزش عصرگاهی ثابتی را در طول هفته برای مردم زنجان در بازارچه کلبه مهربانی واقع در کوی الهیه برگزار کند تا کلبه مهربانی به هدف والای  نهفته در شعار «کلبه مهربانی، کلبه امید و انگیزه» برسد.
باقری گفت: خدا را شاکریم در حوزه کارآفرینی و ترکیب فرهنگ و اقتصاد توانسته‌ایم نخستین گام بنیادی را با افتتاح بازارچه کلبه مهربانی برداریم. حضور قهرمانان ملی رشته‌های ورزشی در حوزه فرهنگ‌سازی روحیه پهلوانی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم بستری مناسب برای پرورش جوانان خیّر داشته باشیم تا آینده ایران عزیزمان با حضور خیّران خوشفکر و پرتلاش روشن باشد.
شب گذشته در مراسم اهدای طلای این ملی‌‌پوش بدمینتون، تندیس بلورین نماد مهربانی کلبه مهربانی به محمدرضا باقری اهدا شد تا تجلیلی کوچک باشد از جوانی که در کنار روحیه ورزشکاری یک پهلوان و همیشه در کارهای اجرایی پای کار است.

لینک خبر در خبرگزاری آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *