برای نخستین بار

مسابقه عکاسی مهربانانه در زنجان برگزار می شود

 به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کلبۀ مهربانی ، مقارن باسال نو؛ برای نخستین بار مسابقه عکاسی مهربانانه در زنجان برگزار می شود./

عکاسی با رنگ و بوی مهربانی

رئیس هیات مدیره موسسه خیریه کلبه مهربانی اظهار کرد: مسابقه عکاسی مهربانانه به منظور دعوت عمومی برای ارسال آثار عکاسی در مورد موضوع پرورش دیدگاهی مهربانانه‌تر با جامعه، محیط زیست و … طراحی شده است.
محسن اجلی با اشاره به اینکه این مسابقه به مناسبت سال نو برگزار می‌شود، ادامه داد: به ۶ اثر از آثار ارسالی جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه کلبه مهربانی با اشاره به اینکه مؤسسه خیریه کلبه مهربانی در راستای انجام مسؤولیت اجتماعی خود و در ادامه کمپین‌های که در سال‌جاری برگزار کرده است از عموم هموطنان دعوت می‌کند که ضمن شرکت در این مسابقه و بهره‌مندی از جوایز آن، با دقت و حساسیت بیشتر به موضوعات بیاندیشند، اظهار کرد: پرورش دیدگاه مهربانانه با جامعه و محیط زیست و …، با خود مهربان و دیگران رفتاری مهربانانه داشتن، مهربانی را از مهربانان الگو گرفتن، مهربان بودن و نقش آن در سلامتی، با همه مهربان بودن و پرورش خصوصیات مهربانانه از جمله اهداف این مسابقه است.
اجلی با بیان اینکه داوری مسابقه عکس مهربانانه به دو صورت مجزا صورت می‌گیرد، خاطر نشان کرد عکس های دریافت شده در طول برگزاری مسابقه، ابتدا در معرض داوری عمومی گذاشته می‌شود و پس از پایان مهلت مسابقه، هیأت داوری، به داوری آثار ارسالی خواهند پرداخت.
وی با اشاره به اینکه سه نفر از طریق هیأت داوران در این جشنواره انتخاب می‌شوند، عنوان کرد: علاوه بر این افراد سه نفر از کسانی که بتوانند بیشترین میزان رأی مثبت بازدیدکنندگان را در شبکه‌ اجتماعی به دست بیاورند، به عنوان برنده داوری مردمی نیز معرفی خواهند شد..
رئیس هیأت مدیره مؤسسه خیریه کلبه مهربانی خاطر نشان کرد: زمان برگزاری مسابقه از ۲۳ بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۳ اسفند ماه ادامه دارد.
عضو هیات مدیره خانه خیرین استان افزود: مؤسسه خیریه کلبه مهربانی با ایجاد فضایی اختصاصی، این امکان را فراهم آورده‌ است که شرکت‌کنندگان با ثبت مشخصات خود، عکس‌ها را به ادمین کانال مؤسسه خیریه کلبه مهربانی ارسال کنند.

لینک خبر در خبرگزاری فارس

لینک خبر در باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *