جوان قهرمان زنجانی جام قهرمانی و مدال نقره مسابقات پاراآسیایی خود را به موزه رضا عباسی هدیه کرد.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه خیریه کلبه مهربانی، فرشید استجلو (عضو تیم ملی بوچیا و دارنده مدال‌های جهانی و پاراآسیایی و از همیاران موسسه خیریه کلبه مهربانی) جام قهرمانی و مدال نقره مسابقات پاراآسیایی خود را به موزه رضا عباسی هدیه کرد.
در روزهای پایانی اسفند ۹۷ موزه رضا عباسی تهران میزبان آنانی بود که معلولیت را محدودیت نمی‌دانند و با انگیزه و امید طلایی‌ترین اتفاق‌ها را رقم زده‌اند.
اردوی مشترک بازدید جامعه معلولان به همت مؤسسه خیریه کلبه مهربانی و هیئت جانبازان و معلولان زنجان در موزه رضا عباسی تهران برگزار شد.
در این مراسم قهرمان فرشید استجلو (عضو تیم ملی بوچیا و دارنده مدال‌های جهانی و پاراآسیایی) جام قهرمانی و مدال نقره مسابقات پاراآسیایی خود را به موزه رضا عباسی هدیه کرد تا تجلیلی باشد از دست‌اندرکاران فرهنگی این مجموعه عظیم که در مناسب‌سازی فضا برای بازدید جامعه معلولان تلاش کرده‌اند.
محمد گرجی مدیر روابط عمومی کلبه مهربانی هم از رویکرد پرورش خودباوری این مؤسسه برای جامعه معلولان گفت و از برنامه‌های انگیزشی و کارآفرینی مؤسسه در راستای ایجاد اشتغالی پایدار خبر داد.
پریوش قادری‌نیا مدیرعامل مؤسسه خیریه کلبه مهربانی نیز با قدردانی از فعالان مجموعه موزه رضا عباسی تهران گفت: در تعریف ما معلولیت محبوبیت است.
 نایب‌رئیس هیئت جانبازان و معلولین زنجان افزود: باید همگی تلاش کنیم تا در تمام ابعاد زندگی برای همه افراد جامعه با هر شرایطی مناسب‌سازی انجام گیرد تا همه از امکانات رفاهی استفاده کنند و مناسب‌سازی موزه رضا عباسی گامی بسیار مهم و ارزشمندی در راستای حمایت از معلولان است.
محسن اجلی رئیس هیئت مدیره موسسه کلبه مهربانی در ادامه این مراسم افزود: زنجان به‌عنوان پایتخت شور و شعور حسینی در عرصه ورزش پیشتاز است، به‌ویژه در ورزش معلولان این افتخارات بسیار چشمگیر  است که نشان از خودباوری این عزیزان دارد.
رئیس انجمن بوچیای زنجان در ادامه با تجلیل از معلولان افتخارآفرین استان زنجان در عرصه بازی‌های پاراآسیایی و جهانی، فرشید استجلو (قهرمان پاراآسیایی رشته بوچیا) را نمونه بارز  خودباوری در عرصه ورزش و تحصیل دانست.

لینک خبر در خبرگزاری آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *