جشنواره آش رمضان زنجان

طرح یه کاسه محبت به گرمی دل های پاک توسط موسسه خیریه کلبۀ مهربانی زنجان در جشنواره آش رمضان اجرا شد.
پریوش قادری نیا مدیرعامل مؤسسه خیریه کلبۀ مهربانی گفت: به دنبال مطرح شدن برگزاری جشنواره آش وشیرینی های رمضان توسط انجمن های خیریه با حمایت اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، سازمان بهزیستی، شهرداری زنجان وآموزشگاه آشپزی شاتوت؛اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند تا باحضور در این جشنواره ضمن معرفی فعالیت ها ی موسسه خیریه کلبۀ مهربانی بتوانند از نظرات وپیشنهادات وانتقادات شهروندان عزیز برای پیشبرد اهداف موسسه استفاده نمایند.
قادری نیا افزود: شعار طرح یک کاسه محبت به گرمی دل های پاک توسط یکی ازفرهنگیان نمونه استان زنجان وعضوفعال این خیریه خانم نوشین جمالی مطرح و پس از تایید هیئت مدیره با هدف در نظر گرفتن کلیه عواید آن به نیازمندان اجرا گردید.
وی ادامه داد: اعضای هیئت مدیره و چندتن ازاعضای فعال گروه کلبه مهربانی به پخت آش و شیرینی وحلوا پرداختند.دراین سه شب باکمک خداوندمهربان شاهد لطف و محبت دلهای پاک همشهریان بزرگواری بودیم که دریای بیکران لطفشان باعث دلگرمی بیشتراعضای هیئت مدیره گردید.
مدیرعامل موسسه خیریه کلبه مهربانی تاکید کرد: در آینده ای نه چندان دور بتوانیم دست در دست یکدیگر کمک رسانی بیشتری به نیازمندان و بیماران نیازمند داشته باشیم و درجهت اشتغال زایی ودرمان بیماران نیازمند کوشاترباشیم.
دکتراحمد غریوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن بازدید از غرفه موسسه خیریه کلبۀ مهربانی گفت: حضور موسسات خیریه و استقبال چشم گیر شهروندان از جشنواره آش رمضان ما را دلگرم کرد تا در سال های آینده و در خلال ماه مبارک رمضان، دوره های بعدی آن را نیز برگزار کنیم.
غریوی خاطرنشان کرد: عایدات این جشنواره از محل عرضه و فروش محصولات، صرف حمایت از توانمند سازی زنان سرپرست خانوار می شود.
لیدا صمیمی مقدم مدیر اجرایی جشنواره آش رمضان ضمن تقدیر از حضور موسسه خیریه کلبۀ مهربانی در این جشنواره افزود: هدف از برگزاری جشنواره حضور خیرین و توانمند سازی زنان تحت پوشش نهادهای حمایتی و کمک به رونق اشتغال بوده و حضور پر نشاط موسسه خیریه کلبۀ مهربانی با شعار یک کاسه محبت برای دلهای پاک را بسیار ارزنده دانست
صفوی معاونت فرهنگی شهرداری زنجان ضمن حضور در غرفه موسسه خیریه کلبۀ مهربانی با آرزوی موفقیت برای این خیریه عنوان داشت: طرح یک کاسه محبت و یه لقمه مهربونی که توسط خیریه کلبۀ مهربانی برگزار گردید، یک حرکت فرهنگی خوب و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری افطاری ها ی ساده می باشد.
صفوی خاطر نشان کرد: شهرداری زنجان همانطور که در طرح یه لقمه مهربونی با موسسه خیریه کلبه مهربانی مشارکت داشت آماده دریافت طرحهای فرهنگی در شهر بوده و در اجرای آن نیز همراهی خواهد کرد.
در حاشیه این مراسم دکتر وقفچی نماینده زنجان و طارم علیا، مهندس رزاق محمدی رئیس کمیسیون عمران شورای شهر زنجان، مهندس یگانه شهردار زنجان و اعضای محترم شورای شهر زنجان ضمن بازید از غرفه برای خیرین و موسسین خیریه آرزوی موفقیت داشتند.
نخستین جشنواره آش رمضان در زنجان در روزهای ۱۰ تا ۱۲ تیر در محل کارخانه کبریت سابق، از ساعت ۱۷ تا ۲۴ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان بود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *