نایب‌رئیس مؤسسه خیریه کلبه مهربانی با اشاره طرح اشتغالزایی این مؤسسه برای توسعه اقتصادی کشور گفت: امیدوارم مسئولان و خیّرین یاری‌گر این طرح باشند.
چهارمین جشن شکوفه مهربانی مؤسسه خیریه «کلبه مهربانی» روز گذشته در مدارس استثنایی زنجان برگزار شد.
نایب‌رئیس مؤسسه خیریه کلبه مهربانی در حاشیه این جشن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آسمان همیشه آبی کلبه مهربانی برای چهارمین سال متوالی میزبان مهمانانی بود که سراسر عشق، سادگی و مهربانی هستند و در دنیای افکارشان دروغ و دورویی معنا ندارد. شکوفه‌هایی که با استعدادهای ویژه خود شکوفایی جامعه را ثمر بخشیده‌اند.
ژیلا صباحی افزود: مؤسسه خیریه کلبه مهربانی به همت خیّرین، میزبان فرزندان پر از عشق ایران‌زمین از مدارس استثنایی زنجان بود و در این مراسم سراسر شور، هیجان و احساس، مهربانان کلبه مهربانی و هنرمندان مطرح استانی آمدند تا فرزندان پراحساس استان زنجان با شور و هیجان به استقبال بهار بروند.
وی، هدف از برگزاری این جشن‌ها را  تقویت روحیه و شادکردن کودکان و نوجوانان مدارس استثنایی عنوان کرد و در ادامه از استمرار برگزاری آن در آینده با همکاری خیّرین و هنرمندان خبر داد.
عضو هیأت‌مدیره مؤسسه کلبه مهربانی عنوان کرد: به‌زودی بازارچه این مؤسسه با شعار «کلبه مهربانی»، «کلبه کارآفرین» افتتاح خواهد شد و هدف آن ایجاد اشتغال پایدار برای معلولان و جوانان است.
مؤسس خیریه کلبه مهربانی از تمام مسئولان و خیّرین دعوت کرد، یاری‌گر طرح اشتغالزایی این مؤسسه باشند تا در شرایط کنونی گامی هرچند کوچک در توسعه اقتصادی جامعه برداشته شود. 
دراین مراسم مجری توانمند استان زنجان یعنی محمد گرجی، محمدولی‌ فروتن، گروه نمایش لبخند، گروه نمایش موج مهربانی، گروه موسیقی جوانان، گروه تک‌نوازان مؤسسه خیریه کلبه مهربانی و سایر هنرمندان به هنرنمایی پرداختند و در پایان مراسم از فعالان و همراهان کلبه مهربانی درسال ۹۷ تقدیر شد.
این بزم سراسر عشق که با همکاری خیّران و جوانان خوش قلب زنجانی اجرا شد، شکوفه‌های سراسر عشق زنجانی با لبخند و شادی به استقبال بهار رفتند.

لینک خبر در خبرگزاری آنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *