به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کلبه مهربانی زنجان رییس هیات مدیره،مدیرعامل و جمعی از اعضای موسسه خیریه«کلبه مهربانی» با حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در مرقد امام خمینی (ره) دیدار کردند.
یلدا آیینی خاص برای ایرانیان و بهانه ای برای باهم بودن و صله رحم نمودن و چه یلدایی شدبرای بچه های محله ی بی ریای موسسه خیریه کلبه مهربانی زنجان که دل هاشان بندآسمان آبیست و نگاهشان به خداییست که بزرگترین تکیه گاهشان بوده و هست و خواهدبود و یلداشان امسال به دیدار  و اقامه نماز مغرب و عشاء با امامت یادگار امام راحل حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی متبرک شد.
مجید اوجاقلو مدیر امور رسانه ای موسسه خیریه کلبه مهربانی در این دیدار به فعالیتهای انجام شده موسسه خیریه کلبه مهربانی پرداخته و افزود: موسسه خیریه کلبه مهربانی تنها موسسه خیریه ای است که بدون قلک اداره می شود و هدف آن افزایش توان مددجویان و کار آفرینی برای آنهاست.  
 اجاقلو گفت: موسسه خیریه کلبه مهربانی موفق شده است معلولینی که در خانه بودند را به سمت فعالیتهای هنری و ورزشی سوق دهد و در حال حاضر عده زیادی از معلولین این موسسه در زمینه صنایع دستی از جمله مس مشغول به فعالیت هستند .کلبه مهربانی ، یادگار امام
وی ضمن معرفی اعضای موسسه از جمله خانم ها الهه قلی فلاح دانشجوی نابینای رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و قهرمان پارااسکی که اخیراً لقب شجاع ترین بانوی جهان را کسب نموده و خانم ثریا نوری ملی پوش بسکتبال باویلچر اظهار امیدواری کرد با کمک هنرمندان و ورزشکاران این موسسه باز هم گامهای رو به رشد خود را در کارآفرینی و هنر درمانی ادامه دهد.
 در ادامه این نشست صمیمی حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار امام باور و هدف موسسه خیریه کلبه مهربانی را در تشویق معلولین برای خود اشتغالی و کارآفرینی تحسین کردند.
یادگار امام راحل ضمن تشویق معلولین ورزشکار وقهرمان و هنرمندموسسه خیریه کلبه مهربانی فرموند: معلولین بیش از نیاز به هر چیزی، نیازمند باور شدن هستند.
سید حسن خمینی درخصوص معلولیت و لزوم ارتقای اعتمادبه نفس وعزت نفس آنها این چنین فرمودند که باتوجه به اینکه نباید لزوما ماهی بدست کسی داد ولی تاکیدکردند آموزش ماهیگیری جزلاینفک بوده وباید روی این قضیه بیشتر دقت گردد.
ایشان در پایان جلسه از حضور اهالی کلبه مهربانی در مرقد امام برای این دیدار قدردانی کردند و نیاز های موسسه خیریه کلبه مهربانی زنجان برای رشد و فعالیت موثرتر جویا شدند.
در پایان این دیدار به رسم یابود از صنایع دستی استان زنجان ساخته توانیابان موسسه تقدیم یادگار امام راحل گردید.

کلبه مهربانی ، یادگار امامکلبه مهربانی ، یادگار امام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *