جشن شکوفه مهربانی :
در روز پر از ستاره کلبه مهربانی شادی بخش فرزندان پر از عشق ایران زمین از مدارس استثنایی زنجانی شد
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کلبۀ مهربانی، چهارمین جشن” شکوفه مهربانی” موسسه خیریه کلبه مهربانی شادی بخش فرزندان پر از عشق ایران زمین از مدارس استثنایی زنجانی شد.

ژیلا صباحی موسس و  نایب رئیس مؤسسه خیریه کلبۀ مهربانی گفت: آسمان همیشه آبی کلبه مهربانی برای چهارمین سال متوالی میزبان مهمانانی بود که سراسر عشق و سادگی و مهربانی هستند و در دنیای افکارشان دروغ و دورویی معنا ندارد. شکوفه هایی که با استعدادهای ویژه خود شکوفایی جامعه را ثمر بخشیده اند.
 وی افزود: موسسه خیریه کلبه مهربانی به همت خیرین میزبان فرزندان پر از عشق ایران زمین از مدارس استثنایی زنجان بود و در این مراسم سراسر از شور و هیجان و احساس مهربانان کلبه مهربانی و هنرمندان مطرح استانی آمدند تا فرزندان پر احساس استان زنجان با شور و هیجان به استقبال بهار بروند.
صباحی گفت: هدف از برگزاری این گونه جشن ها را  تقویت روحیه و شاد کردن کودکان و نوجوانان مدارس استثنایی عنوان کرد و در ادامه از استمرار برگزاری آن در آینده با همکاری خیرین و هنرمندان خبر داد.
عضو هیأت مدیره مؤسسه کلبه مهربانی خبر داد: به زودی بازارچه این موسسه با شعار کلبه مهربانی کلبه کارآفرین افتتاح خواهد شد و هدف آن ایجاد اشتغال پایدار برای معلولین و جوانان می باشد.
موسس خیریه کلبه مهربانی در ادامه از تمامی مسئولین و خیرین دعوت کرد که یاریگر طرح اشتغال زایی موسسه باشند تا در شرایط کنونی گامی هر چند کوچک در توسعه اقتصادی جامعه برداشته شود.
دراین مراسم مجری توانمند استان محمد گرجی، استاد محمد ولی فروتن،گروه نمایش لبخند،گروه نمایش موج مهربانی ،گروه موسیقی جوانان،گروه تک نوازان موسسه خیریه کلبه مهربانی و سایر هنرمندان به هنرنمایی پرداختند و در پایان مراسم از فعالین و همراهان کلبه مهربانی درسال ۹۷ تقدیر شد.
این بزم سراسر عشق که با همکاری خیرین بزرگوار و جوانان خوش قلب زنجانی اجرا شد و با ولیمه نهار به اتمام رسید و شکوفه های سراسر عشق زنجانی با لبخند و شادی به استقبال بهار یکهزار و سیصد و نود و هشت رهسپار شدند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *