بانوی هنرمند زنجانی:
به زودی با کمک خیرین موسسه خیریه کلبه مهربانی سلامتی خود را بدست خواهد آورد
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کلبه مهربانی، مدیر عامل و هیات امنای موسسه خیریه کلبه مهربانی در پیامی از همراهی مردم نیکوکار درایام عزاداری سالار شهیدان در پویش “نذر مهر و مهربانی” تقدیر و تشکر کردند.
مدیرعامل موسسه خیریه کلبه مهربانی گفت: ماه محرم و شهید کربلا بار دیگر میزبان نوعدوستی و مهربانی ایرانیان بود. هموطنان نیکوکار در ایام عزاداری سالار شهیدان، حماسه‌ای دیگر از جنس کرامت و مهرورزی آفریدند و با دستان گشاده و روی باز خویش مهربانی و نوعدوستی را به جهانیان آموختند.
پریوش قادری نیا افزود: در شرایطی که جهان درگیر بحران کرونا و آثار و تبعات اقتصادی و اجتماعی آن بوده و وضعیت معیشتی در سراسر گیتی را با سختی مواجه کرده است، ایرانیان عزیز با در انداختن طرح و نقشی نو، نیکوکاری را در قالبی جدید به منصه ظهور و بروز گذاشته و این بار یاری‌گر بانوی هنرمند که جای تقدیر و تشکر دارد.
قادری نیا افزود: در محرم امسال در تبعیت و لبیک به فرامین و اوامر رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی معظم له در نیمه شعبان مبنی بر برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه موسسه خیریه کلبه مهربانی علاوه بر برنامه‌های همیشگی پویش ” نذرمهر و مهربانی ” با رویکردی جدید در چهار طرح متفاوت، نذر سلامت، نذرمحرم، نذر مهر و نذر اشتغال در حال اجرا دارد.
عضو هیات مدیره موسسه خیریه کلبه مهربانی گفت: در تاسوعا و عاشورای حسینی طرح نذر سلامت در قالب پویش “بارانی از محبت” برای کمک به تامین هزینه درمان و جراحی بانوی توانیاب هنرمند موسسه که مبتلابه اسکولیوز شدید بوده واز ناحیه ی ستون فقرات و  تنفس دچارمشکل شده است و نیاز به عمل جراحی ستون فقرات با هزینه ی ۱۱۰ میلیون تومانی داشت اجرا شد و در ایام عزاداری سالار شهیدان ۸۰ میلیون تومان بصورت نقدی و بیش از ۴۰ میلیون تومان کمک غیرنقدی( تخفیف در هزینه جراحی)  توسط خیرین در اختیار موسسه قرار گرفت.
نایب رییس هیات جانبازان و معلولین زنجان در ادامه  افزود: بانوی هنرمندزنجانی به زودی با کمک خیرین سلامتی خود را بدست خواهد آورد و مراحل درمان این بانو در حال انجام بوده و گزارشات آن مرحله به مرحله در اختیار خیرین قرار خواهد گرفت.
 ژیلا صباحی عضو هیات امنای موسسه خیریه کلبه مهربانی در ادامه افزود: کار نیکوی انفاق و کمک به عزیزان موهبتی است که خداوند منان نصیب هرکسی نمی کند.کسانیکه  با روح بلند و مناعت طبع، با دل پر محبت و دستانی گشاده و بخشنده همنوعان خود را چون خویش دوست دارند و شیرینی و طعم خوش زندگی را برای دیگران نیز آرزو می کنند، به یقین در پیشگاه حق تعالی عزیزند و گرامی و از بهترین پاداش ها برخورداراند.
صباحی گفت: از جانب خود، هیات امناء، هیات مدیره، همکاران و همیاران موسسه خیریه کلبه مهربانی از تمامی سروران گرامی بابت محبت ها و عنایات خویش در کمک به بانوی هنرمند توانیاب موسسه صمیمانه و خالصانه تشکر کرده و از آن کریم دانا و بینا، خیر دنیا و آخرت را از درگاه احدیت مسئلت دارم.
صباحی بیان داشت: پویش نذرمهر و مهربانی امکانی برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی فراهم کرده است تا در خدمت گروه‌ های هدف و مددجویان باشیم. این کمک‌ها شامل اقلام و بسته‌های معیشتی، نذرهای سلامت، اقلام کمک‌آموزشی، نوشت‌افزار برای دانش آموزان و دانشجویان و اقلام بهداشتی مورد نیاز است
او با اشاره به اینکه این ظرفیت وجود دارد که خیرین براساس نیت خود از امکانی که موسسه برای ارائه خدمت فراهم کرده است، استفاده کنند، اظهار کرد: با ایجاد تمرکز، شرایط مددجویان را استاندارد کردیم و براساس آن جمعیت را غربال و شماره حساب و اطلاعات مددجو را در بانک اطلاعاتی ثبت کردیم و امروز مددجو ها با برنامه منظمی خدمات دریافت می کنند.
صباحی افزود: موسسه خیریه کلبه مهربانی ناشی از فعالیت یک جمع دوستانه ۲۰ نفره که اغلب دانشجویان سال‌های ۷۴ تا ۷۷ رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان است که آستین همت بالا زده و برای حمایت از خانواده‌های نیازمند و معلولین گرانقدر با اخذ مجوز از بهزیستی اقدام کرده‌اند.
فارغ‌التحصیل میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان تصریح کرد: یکی از ویژگی های موسسه حضور  اساتید و دانشجویان دانشگاه به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی زنجان بعنوان همیار است و در پویش بارانی از محبت این عزیزان در جمع آوری هزینه بانوی هنرمند کاری کردند کارستان، که جای تقدیر و تشکر مجدد دارد.

خبرگزاری آنا

خبرگزاری فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *