آغاز پویش نذرمهر موسسه خیریه کلبه مهربانی/ مهر را با مهربانی پیوند بزنید
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کلبه مهربانی، پویش نذر مهر موسسه خیریه کلبه مهربانی با شعار ((مهر را با مهربانی پیوند بزنید)) آغازشد.
پروین تاجیک عضو هیات مدیره موسسه خیریه کلبه مهربانی ضمن تشکر از همراهی خیرین در تامین هزینه جراحی بانوی هنرمند گفت:همزمان با شروع سال تحصیلی در قالب پویش ” نذرمهر و مهربانی ” طرح نذر مهر با شعار های ((مهر را با مهربانی پیوند بزنید)) و ((همه کودکان حق تحصیل دارند)) آغازشد.
تاجیک افزود: با توجه به بازگشایی مدارس با تعداد دانش آموز محدود و یا مجازی جهت کمک به آموزش و مناسب سازی مدارس و ایجاد بستر آموزش های مجازی و تامین نوشت افزار و تجهیزات مورد نیاز آموزش مجازی و …. طرح “نذر مهر” اجرا می گردد. هم‌وطنان نیکوکار می‌توانند با مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی موسسه به آدرس https://kolbe-charity.ir/ یا شماره‌گیری کد #۲۸۸*۴*۷۳۳* از طریق تلفن همراه، یا از طریق واریز وجوه به شماره کارت  ۶۳۹۵۹۹۱۱۵۲۸۷۴۰۵۳  موسسه نزد بانک قوامین(تحت نظر بانک سپه) کمک‌های نقدی خود را جهت تأمین لوازم‌التحریر موردنیاز فرزندان مددجویان، به‌صورت مستقیم به‌ حساب موسسه خیریه کلبه مهربانی واریز کنند.
وی ادامه داد : خیرین و مردم نوع دوست می‌توانند نذورات غیر نقدی به ویژه نوشت افزار و اقلام بهداشتی خود را به دفتر موسسه خیریه کلبه مهربانی واقع در زنجان، میدان کوهنورد، نبش خیابان هفتم غربی فاز۱ شهرک کارمندان پلاک ۳۸۵۰ تحویل دهند.
مدیر مددجویان موسسه خیریه کلبه مهربانی افزود: زمان این پویش محدود است و تا مهرماه ادامه دارد. پس از تأمین هزینه و اجرای پروژه‌ها، گزارش هر یک از آن‌ها منتشر خواهد شد. همچنین شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند در قالب مسئولیت اجتماعی خود (CSR) در این پویش با کلبه مهربانی همراهی کنند. تحصیل و آگاهی، قدرت تفکر و انتخاب را پیش روی ما قرار می‌دهد. با کمک به این کودکان، نه تنها آینده بهتری برای آن‌ها می‌سازیم، بلکه شرایط جامعه خودمان را نیز بهبود می‌بخشیم
تاجیک در پایان گفت: مهرورزان عزیز امیدواریم با حمایت شما همانند سال های گذشته مهر را با مهربانی پیوند بزنیم و لبخند را به این عزیزان هدیه ‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *